Praca pracownik hotelu Lublin

1 - 12 z 12 ogłoszeń

Pracownik Telefonicznej Obsługi Klienta

Firma: Adecco Poland

Gowork.pl

23-10-14

Lublin (lubelskie)

na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Dla naszego Klienta, renomowanej firmy z branży finansowej, poszukujemy osoby do pracy na (...)

PRACOWNIK MAGAZYNU

Firma: AB JOB SERVICE SP. Z O.O.

Gowork.pl

21-10-14

Lublin (lubelskie)

roku. Zajmujemy się usługami związanymi z rekrutacją pracowników dla firm w kraju i za granicą.           Dla naszego Klienta w Lublinie poszukujemy osób do pracy na stanowisku: PRACOWNIK (...)

PRACOWNIK OGÓLNOWYDZIAŁOWY

Firma: AB JOB SERVICE SP. Z O.O.

Gowork.pl

21-10-14

Lublin (lubelskie)

produkcji na stanowisku: PRACOWNIK OGÓLNOWYDZIAŁOWY Miejsce pracy: LUBLIN Nr referencyjny: POL/10/2014 Obowiązki: - sklejanie, pakowanie - przygotowywanie materiałów do druku - przestrzeganie przepisów (...)

PRACOWNIK KASY GŁÓWNEJ

Firma: Selgros Cash&Carry

Gowork.pl

16-10-14

Lublin (lubelskie)

 Preferowane wykształcenie średnie ekonomiczne, -    Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, -    Znajomość zasad związanych z obsługą klienta, -    Umiejętność obsługi (...)

Wykładanie towaru - Lublin

Firma: ISSP

Gowork.pl

17-09-14

Lublin (lubelskie)

w Lublinie. Wykonywane czynności: - tworzenie ekspozycji z asortymentów oferowanych przez sprzedawcę. Oferujemy: -stawkę 9 zł brutto/godzina, -umowę zlecenie / o dzieło, -pracę w pełnym wymiarze godzin , -osobom z potencjałem – możliwość (...)

PRACOWNIK DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI

Firma: AB JOB SERVICE SP. Z O.O.

Gowork.pl

15-09-14

Lublin (lubelskie)

2000 roku. Zajmujemy się usługami związanymi z rekrutacją pracowników dla firm w kraju i za granicą.           Dla naszego Klienta w Lublinie poszukujemy osoby do pracy na stanowisko: PRACOWNIK (...)

Magazynier/Lublin

Firma: Personnel Solutions

Gowork.pl

11-09-14

Lublin (lubelskie)

przesyłek zgodnie z określonymi zasadami• Przygotowanie przesyłek do załadunku – pakowanie przesyłek do opakowań zbiorczych, tworzenie paletCzego wymagamy?• Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie i/lub sortowni• Umiejętność pracy w (...)

04-09-14

Lublin (lubelskie)

poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku Pracownik sklepu/kasjer w markecie przy ul. Lipowej w Lublinie Numer referencyjny: PS/Lipowa/Lublin Obowiązki: - Praca przy obsłudze kasy fiskalnej - Obsługa Klienta i prawidłowe rozliczenie z zakupów (...)

31-08-14

Lublin (lubelskie)

pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku Kasjer/sprzedawca w Lublinie (ul. Droga Męcz. Majdanka) Numer referencyjny: GW/PS/Lublin Obowiązki: Praca przy obsłudze kasy fiskalnej Obsługa (...)

31-08-14

Lublin (lubelskie)

zainteresowanych pracą na stanowisku: Pracownik sklepu/kasjer w markecie przy ul. Tarasowej w Lublinie Numer referencyjny: (...)

27-08-14

Lublin (lubelskie)

zakupów -Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie -Dbanie o czystość i porządek na miejscu prac -Wykładanie towaru na półki sklepowe Wymagania: - Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych - warunek konieczny - Odpowiedzialność i (...)

07-08-14

Lublin (lubelskie)

i  23.11.2014     Wymagania: - dyspozycyjność w podanym terminie lub w wybrane dni w godzinach nocnych, - podstawy obsługi komputera, - pełnoletność.   Oferujemy: - darmowe szkolenia, - umowę zlecenie/o dzieło, - pracę w miłej (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Lublin

Praca Lublin po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.