Praca pracownik hotelu Lublin

1 - 13 z 13 ogłoszeń

28-08-14

Lublin (lubelskie)

naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku Kasjer/sprzedawca w Lublinie (ul. Droga Męcz. Majdanka) Numer referencyjny: GW/PS/Lublin Obowiązki: Praca przy obsłudze kasy fiskalnej Obsługa Klienta i prawidłowe rozliczenie z (...)

28-08-14

Lublin (lubelskie)

za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Pracownik sklepu/kasjer w markecie przy ul. Tarasowej w Lublinie Numer referencyjny: (...)

27-08-14

Lublin (lubelskie)

Termin: 04.09 – 30.09   Zleceniodawca: INVENT sp. z o.o.   Zadania na stanowisku: Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych. Obsługa urządzeń do skanowania towarów.   Wymagania na (...)

27-08-14

Lublin (lubelskie)

zakupów -Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie -Dbanie o czystość i porządek na miejscu prac -Wykładanie towaru na półki sklepowe Wymagania: - Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych - warunek konieczny - Odpowiedzialność i (...)

PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA

Firma: Selgros Cash&Carry

Gowork.pl

20-08-14

Lublin (lubelskie)

 Mile widziana znajomość języka angielskiego.   Oferujemy: -    Atrakcyjne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę, -    Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje (...)

PRACOWNIK HALI - DZIAŁ RYBY

Firma: Selgros Cash&Carry

Gowork.pl

11-08-14

Lublin (lubelskie)

związanych z obsługą klienta, -    Rzetelność, sumienność, umiejętność organizacji pracy, kultura osobista, -    Aktualna książeczka zdrowia dopuszczająca do kontaktu z żywnością (Sanepid), -    Mile widziane (...)

PRACOWNIK DZIAŁU MIĘSO (PAKOWACZ/KA)

Firma: Selgros Cash&Carry

Gowork.pl

11-08-14

Lublin (lubelskie)

DZIAŁU MIĘSO (PAKOWACZ/KA) Wymagania: -    Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, (możliwość przeuczenia do wykonywanej pracy) -    Mile widziana znajomość zasad związanych z (...)

PRACOWNIK DZIAŁU MIĘSO (ROZBIERACZ – WYKRAWACZ)

Firma: Selgros Cash&Carry

Gowork.pl

11-08-14

Lublin (lubelskie)

DZIAŁU MIĘSO (ROZBIERACZ – WYKRAWACZ) Wymagania: -    Doświadczenie zawodowe w pracy przy rozbiorze mięsa wieprzowego, wołowego, cielęcego oraz przy produkcji wędlin, -    Aktualna książeczka zdrowia dopuszczająca do (...)

07-08-14

Lublin (lubelskie)

PROSIMY:   o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na naszej stronie: proszę kliknąć lub skopiować poniższy link http://formularz.invent.ag/rekrutacja.aspx?funkcja=Licz%C4%85cy%20Polska&source=151   Oferta pracy tymczasowej dla absolwentów, (...)

23-07-14

Lublin (lubelskie)

towarów,- rozlokowanie towarów w odpowiednich miejscach w magazynie,- kompletacja towarów i przygotowanie do wydania,- obsługa powierzonego sprzętu (wózki, przenośniki),- uczestnictwo w spisach inwentaryzacyjnych. WYMAGANIA:- doświadczenie w (...)

03-07-14

Lublin (lubelskie)

dyspozycyjność w podanym terminie lub w wybrane dni w godzinach nocnych, - podstawy obsługi komputera, - pełnoletność.   Oferujemy: - darmowe szkolenia, - umowę zlecenie/o dzieło, - pracę w miłej atmosferze, - wynagrodzenie: 8,00 zł/h (...)

pracownik recepcji w serwisie AGD RTV

Firma: Ducat Serwis sp z o.o.

Gowork.pl

23-06-14

Lublin (lubelskie)

obsługa klientów • Rejestrowanie, monitorowanie przebiegu i rozliczanie napraw • Koordynowanie wysyłek do klientów • Montaż, instalacja i konfigurowanie sprzętu komputerowego i oprogramowania • Odbiór i dowóz sprzętu do (...)

Pracownik ds. analizy rynku

Firma: Aldik Nova Sp. z o.o.

Gowork.pl

08-06-14

Lublin (lubelskie)

STANOWISKA: monitorowanie rynku FMCG przygotowywanie raportów i zestawień dla działu sprzedaży   WYMAGANIA: czynne prawo jazdy kategorii B gotowość do wyjazdów służbowych bardzo dobra organizacja (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Lublin

Praca Lublin po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.