Praca pracownik hotelu Lublin

1 - 6 z 6 ogłoszeń

Pracownik Biurowy ds. obiegu dokumentów

Firma: CallCenter-One

Gowork.pl

23-01-15

Lublin (lubelskie)

o stan przestrzeni biurowej, -poszukiwanie i rekomendowanie rozwiązań podnoszących efektywność działań w obszarze administracji, -zapewnienie wsparcia innym pracownikom pozostałych działów.   OFERUJEMY: -pracę w stabilnej i (...)

Specjalista ds. szkoleń

Firma: Masters Centrum Szkolenia Biznesu A&A Polańska sp.j.

Gowork.pl

18-01-15

Lublin (lubelskie)

będzie należała m.in.:- logistyczna organizacja szkoleń,- rekrutacja uczestników na szkolenia,- administrowanie dokumentacją szkoleniową i rekrutacyjną,- przeprowadzanie diagnozy potrzeb szkoleniowych i ich analiza oraz raportowanie,- wykonywanie dodatkowych (...)

Pracownik inwentaryzacji - LUBLIN

Firma: INVENT

Gowork.pl

14-01-15

Lublin (lubelskie)

z. o. o  świadcząca usługi inwentaryzacyjne na terenie całej Polski poszukuje osób chętnych do podjęcia współpracy na stanowisku:   Pracownik inwentaryzacji     Najbliższe terminy do wyboru 20.01.2015     Zakres (...)

11-01-15

Lublin

5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Dla naszego belgijskiego klienta poszukujemy (...)

Pracownik fizyczny

Firma: CITRICOS ES

Gowork.pl

02-12-14

Lublin (lubelskie)

chetnych do pracy przy cytrusach. Praca zaczyna sie od 10.01.2015r. , wyjazdy w dniach 08-10.01.2015. Nie wymagane wczesniejsze doswiadczenie przy cytrusach. Do obowiazkow pracownika bedzie nalezalo: zbior , segregacja , pakowanie cytrusow. Oferujemy prace na minimum 3 (...)

Praca dla studenta - pracownik biurowy

Firma: Work Temp Service

Gowork.pl

05-11-14

Lublin (lubelskie)

Klienta poszukujemy osób na stanowisko:   Pracownik biurowy ds. rozliczeń produkcji Miejsce pracy: Lublin   Obowiązki: - rozliczanie dostaw, kierowców, transporów - wprowadzanie danych do systemu - obsługa programu (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Lublin

Praca Lublin po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.