Praca pracownik hotelu Lublin

1 - 8 z 8 ogłoszeń

Pracownik inwentaryzacji Lublin

Firma: Invent

Gowork.pl

02-10-15

Lublin (lubelskie)

na stanowisku: Pracownik inwentaryzacji Zakres obowiązków: Ø  Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych Ø  Obsługa urządzeń do skanowania towarów   Wymagania od kandydatów: Dyspozycyjność (...)

Pracownik biurowy

Firma: About You

Gowork.pl

16-09-15

Lublin (lubelskie)

przez firmy oferujące usługi na rzecz Klienta,• dbanie o biuro,• szukanie i polecanie sposobów podnoszących produkcyjność działań w obrębie administracji,• wspieranie pozostałych działów firmy, OFERUJEMY:• pracę w (...)

Praca dla 50 osób w firmie poligraficznej

Firma: Adecco Poland

Gowork.pl

14-09-15

Lublin (lubelskie)

5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją (...)

Pracownik działu marketingu

Firma: Masters CSB

Gowork.pl

13-09-15

Lublin (lubelskie)

na terenie całego kraju z doświadczeniem przy realizacji szkoleń komercyjnych oraz  projektów unijnych zatrudni pracownika do prowadzenia działa marketingowych w internecie.  Opis stanowiska Praca dodatkowa , godziny pracy do ustalenia , mile (...)

pracownik inwentaryzacji

Firma: invent sp. z o. o.

Gowork.pl

26-08-15

Lublin

za granicą Zakres obowiązków: Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych. Obsługa urządzeń do skanowania towarów. Wymagania od kandydatów: Umiejętność obsługi komputera Gotowość do pracy 5 dni w tygodniu w godzinach (...)

26-08-15

Lublin

języka francuskiego   Zakres obowiązków: Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych. Obsługa urządzeń do skanowania towarów. Pełnienie roli tłumacza podczas pobytu zespołu inwentaryzacyjnego za granicą (kontakt z personelem (...)

Pracownik inwentaryzacji za granicą

Firma: Invent Sp z o.o.

Gowork.pl

16-08-15

Lublin

towarów w sklepach sieci handlowych. Obsługa urządzeń do skanowania towarów Pełnienie roli Kierowcy podczas pobytu zespołu inwentaryzacyjnego za granicą ( bus  9 osobowy)   Wymagania od kandydatów: Prawo Jazdy kat. (...)

Operator wózka widłowego/Pracownik terminalu

Firma: Work Temp Service

Gowork.pl

14-07-15

Lublin (lubelskie)

logistycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik terminalu/Operator wózka widłowego Miejsce pracy: Lublin Obowiązki: - Prace związane z funkcjonowaniem terminalu: przyjęcie towaru, kontrola, wydanie - Obsługa wózka widłowego - (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Lublin

Praca Lublin po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.