Praca pracownik hotelu Lublin

1 - 11 z 11 ogłoszeń

Pracownik Contact Center

Firma: Adecco Poland

Gowork.pl

27-07-15

Lublin (lubelskie)

w związku z rozwojem struktur,  poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Pracownik Contact Center   Miejsce pracy: LublinNr ref.: PCC/LUB/2015 Opis stanowiska:   Telefoniczna obsługa połączeń wychodzących do dotychczasowych (...)

Pracownik infolinii przychodzącej

Firma: Adecco Poland

Gowork.pl

27-07-15

Lublin (lubelskie)

w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.     Dla jednego z naszych Klientów – renomowanej firmy z branży (...)

Pracownik biurowy

Firma: Z.B.K.P.U. RYSZARD ŁUKAWSKI

Gowork.pl

27-07-15

Lublin (lubelskie)

biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie. Praca na terenie Niemiec.   List motywacyjny wraz z  CV prosimy przesyłać na adres:  biuro@lukawski-kamieniarstwo.com     Prosimy o podanie nazwy stanowiska w (...)

pracownik fizyczny

Firma: HOL GB R

Gowork.pl

26-07-15

Lublin (lubelskie)

do zbioru i pakowania papryki w szklarniach. Praca odbywa sie przez okres 2-3 miesiecy (mozliwosc dla studentow do konca wrzesnia) Praca polega na zrywaniu papryki w szklarniach oraz na pakowaniu ich i sortowaniu. Wymagamy : Wiek min.18 lat , wazny dowod osobisty , chec do (...)

Pracownik do budowy tuneli / NORWEGIA

Firma: Adecco Poland

Gowork.pl

26-07-15

Lublin

5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju.          Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat (...)

Pracownik ds. analizy rynku

Firma: Aldik Nova Sp. z o.o.

Gowork.pl

23-07-15

Lublin (lubelskie)

podlaskie   OPIS STANOWISKA: - monitorowanie rynku FMCG - przygotowywanie raportów i zestawień   WYMAGANIA:  - czynne prawo jazdy kategorii B - gotowość do wyjazdów służbowych - bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - bardzo dobra (...)

Operator wózka widłowego/Pracownik terminalu

Firma: Work Temp Service

Gowork.pl

14-07-15

Lublin (lubelskie)

Klienta z branży logistycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik terminalu/Operator wózka widłowego Miejsce pracy: Lublin Obowiązki: - Prace związane z funkcjonowaniem terminalu: przyjęcie towaru, kontrola, wydanie - Obsługa (...)

Pracownik/Pracowniczka restauracji

Firma: Burger King Poland S.A.

Gowork.pl

17-05-15

Lublin

proaktywnych, które będą potrafiły zapewnić obsługę klienta na najwyższym poziomie. Gotowych na nowe wyzwania, potrafiących sobie poradzić nawet z mniej przyjemnym klientem.   Nie tylko wymagamy, ale również dajemy dużo od (...)

Asystentka

Firma: strefa-asystentek

Gowork.pl

14-05-15

Lublin (lubelskie)

i planowania,Dokładność,Umiejętności pisania i redagowania tekstów,Umiejętność pracy w zespole,Bardzo dobre umiejętności komunikacji interpersonalnej.Wymagania:Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowiskuZnajomości języka (...)

Pracownik biurowy ds. administracyjnych

Firma: STP Group Sp. A.

Gowork.pl

13-05-15

Lublin (lubelskie)

zapewnianie prawidłowego obiegu dokumentów wewnątrz firmy -  archiwizacja danych - prowadzenie korespondencji zewnętrznej   Wymagania: - wykształcenie minimum średnie - bardzo dobra organizacja pracy - umiejętność pracy pod presją (...)

Pracownik fizyczny

Firma: GD GBALL

Gowork.pl

10-05-15

Lublin (lubelskie)

sie od czerwca , natomiast jest mozliwosc takze dla osob uczacych sie wyjazd na wakacje od lipca ! Wymagania : Ukonczone 18 lat , mozliowsc wyjazdu na min.2 miesiace , chec pracy za granica i w zespole , wazny dokument tozsamosci. Oferujemy : Kontrakt pracy legalny , (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Lublin

Praca Lublin po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.