Praca pracownik hotelu Lublin

1 - 5 z 5 ogłoszeń

Pracownik Windykacji Terenowej.

Firma: Profi Credit Polska S.A.

Gowork.pl

31-08-15

Lublin (lubelskie)

do międzynarodowej grupy finansowej Profireal Group i od 10 lat oferuje na rynku polskim szeroki wachlarz pożyczek gotówkowych klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Jeśli chcesz podjąć nowe wyzwanie i pracować dla dużej i stabilnej (...)

pracownik inwentaryzacji

Firma: invent sp. z o. o.

Gowork.pl

26-08-15

Lublin

za granicą Zakres obowiązków: Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych. Obsługa urządzeń do skanowania towarów. Wymagania od kandydatów: Umiejętność obsługi komputera Gotowość do pracy 5 dni w tygodniu w godzinach (...)

26-08-15

Lublin

roli tłumacza podczas pobytu zespołu inwentaryzacyjnego za granicą (kontakt z personelem sklepów, obsługą hotelową itp.)   Wymagania od kandydatów: Bardzo dobra znajomość języka francuskiego oraz polskiego w (...)

Pracownik inwentaryzacji za granicą

Firma: Invent Sp z o.o.

Gowork.pl

16-08-15

Lublin

inwentaryzacji zagranica Kierowca Zakres obowiązków: Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych. Obsługa urządzeń do skanowania towarów Pełnienie roli Kierowcy podczas pobytu zespołu inwentaryzacyjnego za granicą ( bus  9 (...)

Operator wózka widłowego/Pracownik terminalu

Firma: Work Temp Service

Gowork.pl

14-07-15

Lublin (lubelskie)

Klienta z branży logistycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik terminalu/Operator wózka widłowego Miejsce pracy: Lublin Obowiązki: - Prace związane z funkcjonowaniem terminalu: przyjęcie towaru, kontrola, wydanie - Obsługa (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Lublin

Praca Lublin po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.