Praca pracownik hotelu Lublin

1 - 14 z 14 ogłoszeń

Pracownik Telefonicznej Obsługi Klienta

Firma: Adecco Poland

Gowork.pl

20-10-14

Lublin (lubelskie)

firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 (...)

PRACOWNIK MAGAZYNU

Firma: AB JOB SERVICE SP. Z O.O.

Gowork.pl

18-10-14

Lublin (lubelskie)

gotowość do pracy od ZARAZ na minimum 3 mce   Oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (istnieje możliwość zatrudnienia w firmie w późniejszym okresie) - pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - (...)

PRACOWNIK OGÓLNOWYDZIAŁOWY

Firma: AB JOB SERVICE SP. Z O.O.

Gowork.pl

18-10-14

Lublin (lubelskie)

związanymi z rekrutacją pracowników dla firm w kraju i za granicą.           Dla naszego Klienta w Lublinie poszukujemy osób do pracy w dziale produkcji na stanowisku: PRACOWNIK (...)

PRACOWNIK KASY GŁÓWNEJ

Firma: Selgros Cash&Carry

Gowork.pl

16-10-14

Lublin (lubelskie)

w pracy na podobnym stanowisku, -    Znajomość zasad związanych z obsługą klienta, -    Umiejętność obsługi komputera, -    Umiejętność obsługi kasy fiskalnej, -    Aktualna (...)

Tłumacz j. francuskiego/ Pracownik budowlany

Firma: Cambier Sp. z o.o.

Gowork.pl

01-10-14

Lublin (lubelskie)

j. francuskiego/ Pracownik budowlany Miejsce pracy: zagranica Obowiązki:   tłumaczenia ustne z j. francuskiego praca na budowie ( montaż stolarki aluminiowej, (...)

Pracownik w dziale mrożonek (k/m)

Firma: Trenkwalder

Gowork.pl

30-09-14

Lublin (lubelskie)

pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 70 000 pracowników i ma ponad 300 biur w (...)

Wykładanie towaru - Lublin

Firma: ISSP

Gowork.pl

17-09-14

Lublin (lubelskie)

ekspozycji z asortymentów oferowanych przez sprzedawcę. Oferujemy: -stawkę 9 zł brutto/godzina, -umowę zlecenie / o dzieło, -pracę w pełnym wymiarze godzin , -osobom z potencjałem – możliwość rozwoju, -możliwość stałej współpracy w (...)

PRACOWNIK DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI

Firma: AB JOB SERVICE SP. Z O.O.

Gowork.pl

15-09-14

Lublin (lubelskie)

prowadzenie księgowości kosztowo-magazynowej   Wymagania: - wykształcenie  co najmniej średnie - min. 6 miesięcy doświadczenia  na podobnym stanowisku – warunek konieczny - (...)

Magazynier/Lublin

Firma: Personnel Solutions

Gowork.pl

11-09-14

Lublin (lubelskie)

od 2007 roku jako agencja pracy tymczasowej, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy. Stale rozwijamy się i uruchamiamy nowe centra rekrutacyjne, świadczące usługi na terenie kraju i zagranicą. W chwili obecnej dla naszego Klienta, firmy z branży (...)

04-09-14

Lublin (lubelskie)

oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku Pracownik sklepu/kasjer w markecie przy ul. Lipowej w (...)

31-08-14

Lublin (lubelskie)

prawidłowe rozliczenie z zakupów Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie Dbanie o czystość i porządek na miejscu prac Wykładanie towaru na półki sklepowe Wymagania: Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych - warunek (...)

31-08-14

Lublin (lubelskie)

naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Pracownik sklepu/kasjer w markecie przy ul. Tarasowej w Lublinie Numer referencyjny: (...)

27-08-14

Lublin (lubelskie)

pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Kasjer/sprzedawca w markecie przy ul. Nałkowskich Numer referencyjny: PS/Nałkowskich Obowiązki: -Praca przy obsłudze kasy fiskalnej -Obsługa Klienta i prawidłowe (...)

07-08-14

Lublin (lubelskie)

5,8,9,10,14,15,18,19.10  i  23.11.2014     Wymagania: - dyspozycyjność w podanym terminie lub w wybrane dni w godzinach nocnych, - podstawy obsługi komputera, - pełnoletność.   Oferujemy: - darmowe szkolenia, - umowę zlecenie/o dzieło, - (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Lublin

Praca Lublin po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.