Praca pracownik hotelu Lublin

1 - 4 z 4 ogłoszeń

Pracownik Obsługi Klienta /Kasy

Firma: Eurest Poland

Gowork.pl

27-02-15

Lublin (lubelskie)

dostawcą usług cateringowych w Polsce. Obecnie poszukujemy do naszej restauracji w Lublinie osoby na stanowisko: Pracownik obsługi klienta Opis stanowiska:• czynności związane z obsługą gości oraz kasy• nadzór nad stanem zasobów (...)

pracownik obsługi klienta / kasy

Firma: Eurest Poland

Gowork.pl

27-02-15

Lublin (lubelskie)

korporacji Compass Group, jest wiodącym dostawcą usług cateringowych w Polsce.Obecnie poszukujemy do naszej restauracji wLublinieosoby na stanowisko:Pracownik obsługi klientaOpis stanowiska:• czynności związane z obsługą gości oraz kasy• nadzór (...)

PRZEDSTAWICIEL FIRMY DS. HORECA

Firma: Selgros Cash&Carry

Gowork.pl

26-02-15

Lublin (lubelskie)

 Min. wykształcenie średnie, preferowane kierunkowe, -    Udokumentowane umiejętności i doświadczenie w branży HORECA, -    Znajomość lubelskiego rynku gastronomicznego, -    Mile widziane doświadczenie w pracy w (...)

pracownik reklamy

Firma: DEO

Gowork.pl

02-02-15

Lublin (lubelskie)

w reklamie. Praca na cały etata. Zakres obowiązkóW: - wyklejanie folią plotrową, owv, mrożoną - składnie kasetonów - umięjetność wykonywania precyzyjnych prac z plexi, plabondu, pcv itp... Telefon : (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Lublin

Praca Lublin po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.