Praca pracownik hotelu Lublin

1 - 14 z 14 ogłoszeń

Pracownik Biura Podróży

Firma: Biuro Podróży Travels

Gowork.pl

31-08-14

Lublin (lubelskie)

przy obsłudze klienta, dobra znajomość obsługi komputera i ogólna wiedza geograficzna. Znajomość systemów rezerwacyjnych. Zadania: sprzedaż ofert turystycznych, biletów autokarowych i lotniczych. Forma zatrudnienia do uzgodnienia w (...)

31-08-14

Lublin (lubelskie)

naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku Kasjer/sprzedawca w Lublinie (ul. Droga Męcz. Majdanka) Numer referencyjny: GW/PS/Lublin Obowiązki: Praca przy obsłudze kasy fiskalnej Obsługa Klienta i prawidłowe rozliczenie z (...)

31-08-14

Lublin (lubelskie)

pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Pracownik sklepu/kasjer w markecie przy ul. Tarasowej w Lublinie Numer referencyjny: (...)

29-08-14

Lublin (lubelskie)

poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku Pracownik sklepu/kasjer w markecie przy ul. Lipowej w Lublinie Numer referencyjny: PS/Lipowa/Lublin Obowiązki: - Praca przy obsłudze kasy fiskalnej - Obsługa Klienta i prawidłowe rozliczenie z zakupów (...)

27-08-14

Lublin (lubelskie)

30.09   Zleceniodawca: INVENT sp. z o.o.   Zadania na stanowisku: Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych. Obsługa urządzeń do skanowania towarów.   Wymagania na stanowisku: Umiejętność obsługi komputera Dyspozycyjność i (...)

27-08-14

Lublin (lubelskie)

Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną doKrajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Kasjer/sprzedawca w markecie przy ul. Nałkowskich Numer (...)

PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA

Firma: Selgros Cash&Carry

Gowork.pl

20-08-14

Lublin (lubelskie)

znajomość języka rosyjskiego, -    Doświadczenie w obsłudze klienta zagranicznego, -    Wykształcenie minimum średnie, -    Komunikatywność i łatwość nawiązywania dobrych relacji z klientem, -   (...)

PRACOWNIK HALI - DZIAŁ RYBY

Firma: Selgros Cash&Carry

Gowork.pl

11-08-14

Lublin (lubelskie)

HALI - DZIAŁ RYBY Wymagania: -    Wykształcenie min. zawodowe, -    Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, -    Znajomość asortymentu ryb, -    Znajomość (...)

PRACOWNIK DZIAŁU MIĘSO (PAKOWACZ/KA)

Firma: Selgros Cash&Carry

Gowork.pl

11-08-14

Lublin (lubelskie)

(możliwość przeuczenia do wykonywanej pracy) -    Mile widziana znajomość zasad związanych z obsługą klienta, -    Mile widziana znajomość branży mięsnej, -    Aktualna książeczka zdrowia dopuszczająca do (...)

PRACOWNIK DZIAŁU MIĘSO (ROZBIERACZ – WYKRAWACZ)

Firma: Selgros Cash&Carry

Gowork.pl

11-08-14

Lublin (lubelskie)

 Aktualna książeczka zdrowia dopuszczająca do kontaktu z żywnością (Sanepid), -    Zaangażowanie i motywacja do osiągania jak najwyższych standardów w pracy.   Oferujemy: -   (...)

07-08-14

Lublin (lubelskie)

oraz 5,8,9,10,14,15,18,19.10  i  23.11.2014     Wymagania: - dyspozycyjność w podanym terminie lub w wybrane dni w godzinach nocnych, - podstawy obsługi komputera, - pełnoletność.   Oferujemy: - darmowe szkolenia, - umowę zlecenie/o (...)

23-07-14

Lublin (lubelskie)

International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 70 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 18 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w (...)

03-07-14

Lublin (lubelskie)

dyspozycyjność w podanym terminie lub w wybrane dni w godzinach nocnych, - podstawy obsługi komputera, - pełnoletność.   Oferujemy: - darmowe szkolenia, - umowę zlecenie/o dzieło, - pracę w miłej atmosferze, - wynagrodzenie: 8,00 zł/h brutto, - (...)

pracownik recepcji w serwisie AGD RTV

Firma: Ducat Serwis sp z o.o.

Gowork.pl

23-06-14

Lublin (lubelskie)

sprzętu RTV/AGD do naprawy, obsługa recepcji • Telefoniczna obsługa klientów • Rejestrowanie, monitorowanie przebiegu i rozliczanie napraw • Koordynowanie wysyłek do klientów • Montaż, instalacja i konfigurowanie sprzętu (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Lublin

Praca Lublin po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.