Praca praca-dorywcza Lublin

1 - 14 z 14 ogłoszeń

Sprzedawca

Firma: PRIMAMODA

Gowork.pl

26-03-15

Lublin (lubelskie)

energicznych, komunikatywnych i ambitnych pasjonatów mody na stanowisko: SPRZEDAWCA Lublin   Twoje obowiązki: Profesjonalna obsługa  klienta Aktywna sprzedaż produktów PRIMAMODA Dbanie o wygląd i wystrój salonu  Nasze (...)

Sprzedawca

Firma: PRIMAMODA

Gowork.pl

26-03-15

Lublin (lubelskie)

rzetelność i zaangażowanie w pracę Wysoka kultura osobista  Oferujemy Tobie: Atrakcyjne wynagrodzenie Możliwość rozwoju osobistego Ciekawą pracę i możliwość udziału w kreowaniu lidera rynku Przyjazną kulturę i atmosferę pracy Pracę z ludźmi (...)

Zdalna praca biurowa - wprowadzanie danych

Firma: Friendly Solutions

Gowork.pl

26-03-15

Lublin (lubelskie)

USA. Obecnie zatrudniamy kilkanaście osób na kontraktach polskich i zagranicznych. W związku z rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu zaangażowanych i odpowiedzialnych osób do zdalnej pracy biurowej, polegającej na czytaniu dokumentów w (...)

Blacharz

Firma: Aspirator

Gowork.pl

26-03-15

Lublin (lubelskie)

Stawki zaczynają się od £11 w górę ( w zależności od pracodawcy oraz umiejętności pracownika). Zapewniamy legalną pracę w oparciu o umowę, pomoc w formalnościach oraz zakwaterowanie. Zainteresowane osoby prosimy o kontakttelefoniczny lub przez (...)

Kosmetyczka- staż

Firma: SilkTouch

Gowork.pl

22-03-15

Lublin (lubelskie)

staż   Praca na stanowisku obejmuje: Przeprowadzanie zabiegów oferowanych przez salon (depilacja, fotoodmładzanie, mikrodermabrazja itp.), uprzedzone szkoleniem, Bezpośredni kontakt z klientem, Reprezentacje marki kosmetycznej- (...)

Szwaczka

Firma: Aspirator

Gowork.pl

18-03-15

Lublin (lubelskie)

w Wielkiej Brytanii. Nie wymagamy znajomości języka angielskiego. Stawki zaczynają się od £7,50 w góre ( w zależności od pracodawcy oraz umiejętności pracowniczki). Zapewniamy legalną pracę w oparciu o umowę, pomoc w formalnościach oraz (...)

13-03-15

Lublin (lubelskie)

ds. Adminstracyjncych w Szkole Policealnej Miejsce pracy: Lublin Nr referencyjny: Kier/Lu/2015 Obowiązki: organizacja pracy Oddziału, zarządzanie kilkuosobowym oddziałem sporządzanie (...)

Przedstawiciel handlowy - branża tworzyw sztucznych

Firma: "Gi Group" Sp. z o.o.

Gowork.pl

09-03-15

Lublin (lubelskie)

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570, certyfikat ISO 9001: 2008. Aktualnie dla naszego Klienta z branży tworzyw sztucznych poszukujemy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy Miejsce pracy: Lublin + województwo (...)

Praca Merchandiser

Firma: MSS

Gowork.pl

04-03-15

Lublin (lubelskie)

do wykładania towaru w jednym z lubelskich hipermarketów.Zadania:zatowarowanie półek z zachowaniem standardówkontrola terminówdbanie o wygląd i czystość półekraportowanieWymagania:dyspozycyjnośćważna książeczka zdrowia (...)

Zarób nawet 320 zł za dwa dni pracy w Lublinie

Firma: KWW Ryszard Opara

Gowork.pl

04-03-15

Lublin (lubelskie)

formularz zgłoszenia do pracy w komisji wyborczej - http://referendum24.pl/b.pdf   2. Wydrukuj kilka kopii wykazu poparcia startu kandydata na Prezydenta RP http://referendum24.pl/a.pdf , zbierz 10 podpisów i prześlij je na :   KWW Ryszard Opara ul. J.P. (...)

Rzeźnik / Wykrawacz

Firma: QUATTRO RECRUITMENT LTD.

Gowork.pl

02-03-15

Lublin (lubelskie)

lat. Nasze fabryki są jednymi z najwiekszych koncernów mięsnych w Anglii. Zatrudniamy pracownikow na pełen etat dlatego też praca w tych zakładach jest stała i pewna.  W każdej fabryce mamy swoich koordynatorów, którzy mówią po (...)

Staż w Lublinie - Specjalista ds. szkoleń

Firma: Polska Gieda Pracy Sp. z o. o.

Gowork.pl

18-02-15

Lublin (lubelskie)

ds. szkoleń. Oferta skierowana jest do osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP w Świdniku dla których ustalono II profil pomocy, które nie ukończyły 30 r.ż.Od kandydata wymagamy biegłej obsługi komputera, wykształcenia wyższego oraz (...)

16-02-15

Lublin (lubelskie)

we własnym zakresie - czarna koszulowa bluzka, czarne materiałowe spodnie, czarne, eleganckie buty na obcasie (ewentualnie na zmianę czarne baleriny); od nas - przypinka z logo (...)

11-02-15

Lublin (lubelskie)

kursy, szkolenia językowe, jesteśmy placówką kształcenia  ustawicznego oraz nauczamy dorosłych w naszej Szkole Policealnej. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. administracji szkoły (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Lublin

Praca Lublin po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.