Praca praca-dorywcza Lublin

1 - 18 z 27 ogłoszeń

05-10-15

Lublin (lubelskie)

/ Masz już swoją działalność i chcesz ją rozwinąć Jesteś: - doświadczony w prowadzeniu księgowości (KPiR), - odpowiedzialny i zaangażowany w to co robisz, - otwarty na budowanie pozytywnych relacji z klientem, - samodzielny, świetnie organizujesz (...)

Pracownik inwentaryzacji Lublin

Firma: Invent

Gowork.pl

05-10-15

Lublin (lubelskie)

na stanowisku: Pracownik inwentaryzacji Zakres obowiązków: Ø  Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych Ø  Obsługa urządzeń do skanowania towarów   Wymagania od kandydatów: Dyspozycyjność (...)

Praca na farmie, gospodarstwie - BELGIA

Firma: Adecco Poland

Gowork.pl

04-10-15

Lublin

od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2043 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Dla naszego belgijskiego klienta (...)

Praca dla par na farmie

Firma: Adecco Poland

Gowork.pl

01-10-15

Lublin

30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2043 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Dla naszego belgijskiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Praca dla par na farmie (...)

KOSZTORYSANT INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Firma: AB Job Service Polska

Gowork.pl

01-10-15

Lublin (lubelskie)

pracowników dla firm w kraju i za granicą.              Dla naszego Klienta w Lublinie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: KOSZTORYSANT INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH Miejsce (...)

01-10-15

Lublin (lubelskie)

Dla naszego Klienta w Lublinie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: URUCHOMIENIOWIEC INSTALACJI SŁABOPRĄDOWYCH (system SWiN, KD i SAP) Miejsce pracy: Lublin Nr referencyjny: (...)

ELEKTRYK INSTALACJI BUDYNKOWYCH

Firma: AB Job Service Polska

Gowork.pl

01-10-15

Lublin (lubelskie)

polskim od 2000 roku. Zajmujemy się usługami związanymi z rekrutacją pracowników dla firm w kraju i za granicą.              Dla naszego Klienta w Lublinie poszukujemy osoby do pracy na (...)

Lublin/Praca odzaraz

Firma: Beetsma Sp. z o.o.

Gowork.pl

29-09-15

Lublin (lubelskie)

z o. o. (nr ATP 5169) poszukuje osób chętnych do pracy w magazynie na terenie Lublina.Oferujemy:- proste zlecenie- szybki zarobek- możliwość podjęcia współpracy przy późniejszych projektach.ZACHĘCAMY DO APLIKOWANIA WSZYSTKIE OSOBY (...)

Handlowiec - praca w biurze

Firma: TG Ersatzteile Polska Sp. z o.o.

Gowork.pl

23-09-15

Lublin (lubelskie)

do naszego zespołu. Jeśli lubisz doprowadzać sprawy do końca i brać za to odpowiedzialność, cenisz wysoką etykę pracy i masz doskonałą umiejętność realizacji czynności rutynowych, to być może jesteś osobą, której szukamy. Szukamy bowiem (...)

PRACA ZDALNA

Firma: TENSOFAN

Gowork.pl

21-09-15

Lublin (lubelskie)

(B2B) udzielanie klientom informacji o produkcie lub usłudze przeprowadzanie ankiet umawianie spotkań miękka windykacja (przypominanie kontrahentom o terminie płatności faktur) Wymagania: aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności wyraźna mowa oraz (...)

Hydraulik

Firma: Uniapol Development

Gowork.pl

20-09-15

Lublin (lubelskie)

poszukujemy pracownika na stanowisko: HydraulikZadania na stanowisku:-montaż instalacji wody ciepłej-cynkowanie elektrolityczne: średnica - 114-montaż sieci wielowarstwowej: średnica - 90-klejenie kształtek PVC-praca wg projektu - praca z rysunkiem (...)

Komisjoner niemcy

Firma: Uniapol Development

Gowork.pl

20-09-15

Lublin (lubelskie)

we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech.Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150Obecnie dla naszego klienta renomowanej firmy o silnej pozycji na rynku (...)

Doradca Klienta w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży NC+

Firma: Autoryzowany Punkt Sprzedaży NC+

Gowork.pl

16-09-15

Lublin (lubelskie)

w punkcie nc+ C.H. E.Leclerc – Turystyczna.   Wymagania: - miła aparycja; - wysoka kultura osobista; - łatwość w nawiązywaniu kontaktów; - dyspozycyjność; - wytrwałość w dążeniu do wcześniej wyznaczonych celów - (...)

Praca na hali w markecie budowlanym

Firma: Full Job

Gowork.pl

14-09-15

Lublin (lubelskie)

towaru oraz pracach pomocniczych na hali sprzedażowej. LIMIT MIEJSC OGRANICZONY!!! SPIESZ SIĘ!! Wymagamy: - dyspozycyjności od 10.09 do 13.09 w godz. 10:00-18:15 Oferujemy: - umowę cywilnoprawną - stawkę godzinową - terminową wypłatę Chętnych proszę o (...)

POMOCNIK OGÓLNOWYDZIAŁOWY/ PRACA NA PRODUKCJI

Firma: AB Job Service Polska

Gowork.pl

11-09-15

Lublin (lubelskie)

agencjami pracy tymczasowej. Dla naszego klienta w Lublinie, poszukujemy pomocników ogólnowydziałowych do pracy na produkcji. POMOCNIK OGÓLNOWYDZIAŁOWY/ PRACA NA PRODUKCJI Miejsce pracy: Lublin Nr referencyjny: (...)

Doradca klienta

Firma: Servitutes

Gowork.pl

07-09-15

Lublin (lubelskie)

niewymagana. Masz doświadczenie? Dostaniesz coś extra... Dostaniesz więcej niż daje konkurencja... Kancelaria obsługuje następujące sprawy: Wypadki komunik. i w pracy Wypadki w rolnictwie Błędy medyczne Niesłuszne aresztowania Sprawy spadkowe Odzyskiwanie (...)

06-09-15

Lublin (lubelskie)

naszemu wieloletniemu doświadczeniu i wykwalifikowanym specjalistom oferujemy najlepsze szkolenia na rynku! Działamy na terenie całej Polski. Przeszkoliliśmy tysiące osób! Promotor Szkoły Policealnej GoWork.pl - roznoszenie (...)

Magazynier

Firma: PERSONNEL SOLUTIONS SP. Z O.O.

Gowork.pl

02-09-15

Lublin (lubelskie)

Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia.W chwili obecnej dla naszego Klienta, firmy z branży logistycznej, poszukujemy osób na stanowisko: MAGAZYNIER/ SORTOWACZ Lublin ZADANIA - Ręczny rozładunek/ załadunek przesyłek - Sortowanie listów i paczek (...)

 << 
12
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Lublin

Praca Lublin po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.