Praca praca-dorywcza Lublin

1 - 15 z 15 ogłoszeń

22-05-15

Lublin

w/w kwoty). Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod adres mailowy podany niżej. Praca jest aktualna dla ludzi z całego kraju. Opłata pobierana jest jednorazowo w ramach ubezpieczenia paczki np. za podanie fałszywych danych lub nie podpisania umowy. Po przesłaniu (...)

Doradca klienta

Firma: Servitutes

Gowork.pl

22-05-15

Lublin (lubelskie)

d/s odszkodowań. Wiedza prawnicza niewymagana. Masz doświadczenie? Dostaniesz coś extra... Kancelaria obsługuje następujące sprawy: Wypadki komunik. i w pracy Wypadki w rolnictwie Błędy medyczne Niesłuszne aresztowania Sprawy spadkowe Odzyskiwanie całości (...)

21-05-15

Lublin (lubelskie)

pomocnicze przy badaniach laboratoryjnych i terenowych w Lublinie.Wymagania:- statut studenta do 26 roku życia,- preferowani studenci ostatnich lat studiów inżynierskich- brak przesłanek zdrowotnych do wykonywania zlecenia- podnoszenie ciężarów do 25 kg. (...)

Pracownik remontowo-budowlany

Firma: Smart MBC

Gowork.pl

21-05-15

Lublin (lubelskie)

swojego klienta - firmy z branży budowlanej - poszukuje Kandydata na stanowisko: PRACOWNIK REMONTOWO-BUDOWLANY (na okres 2-3 miesięcy) Nr ref.: PR/05/2015/ES Miejsce pracy: Lublin Zakres obowiązków: stawianie ścianek działowych, wykonywanie (...)

Fizjoterapeuta

Firma: KJF Fizjoterapia

Gowork.pl

18-05-15

Lublin (lubelskie)

trzymiesięczne i dłuższe, także na stałe. Zagwarantowane zakwaterowanie i pełen etat. Wynagrodzenie NETTO od 6500 zł/mc i więcej. Dla osób chętnych, a nie znających francuskiego, organizujemy kursy (zwrot ceny kursów następuje już w drugim, (...)

Ankieter

Firma: Agencja Badawczo - Marketingowa Fast Solutions

Gowork.pl

12-05-15

Lublin

z siedzibą w Rzeszowie, w związku z rozwojem i realizacją nowych projektów badawczych poszukuje osób chętnych podjęciem współpracy w ramach stanowiska Ankieter Opis stanowiska: Przeprowadzanie wywiadów bezpośrednich z (...)

Pracownik fizyczny

Firma: GD GBALL

Gowork.pl

10-05-15

Lublin (lubelskie)

przy zbiorze i pakowaniu melonow Praca zaczyna sie od czerwca , natomiast jest mozliwosc takze dla osob uczacych sie wyjazd na wakacje od lipca ! Wymagania : Ukonczone 18 lat , mozliowsc wyjazdu na min.2 miesiace , chec pracy za granica i w zespole , wazny dokument (...)

05-05-15

Lublin (lubelskie)

rekrutera ds pozyskiwania opiekunek (praca w domu) Oferujemy: -Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne -Pracę w domu(elastyczny grafik) -Szkolenie telefoniczne,materiały do pracy -Stałą opiekę koordynatora -Umowę zlecenie -Możliwość nabycia cennego (...)

Sp.ds pozyskiwania klientów(praca zdalna)

Firma: Bydgoskie Centrum Reklamy

Gowork.pl

05-05-15

Lublin (lubelskie)

w swoim domu -Kartę sim z nieograniczoną ilością minut -Szkolenie telefoniczne,stałą opiekę,pomoc managera grupy -Możliwość awansu,udziału w innych projektach firmy Wymagania: -Doświadczenie na stanowisku telesprzedawcy,telemarketera min rok czasu (...)

04-05-15

Lublin (lubelskie)

w naszych strukturach.   Stażysta / Specjalista ds. administracji Miejsce pracy: Lublin Nr referencyjny: Staż / Lublin Obowiązki: -pomoc administracyjna -obsługa (...)

Rzeźnik

Firma: My Work Sp. z o.o.

Gowork.pl

04-05-15

Lublin

Bielefeld) Firma My Work sp. z o.o. poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:rzeźnik wykrawacz / wieprzowina     Oczekujemy: Minimum rocznego doświadczenia przy pracy na taśmie rozbioru, wielozadaniowości w pracy przy taśmie (...)

Praca w Wielkiej Brytanii dla rzeznikow / wykrawaczy

Firma: QUATTRO RECRUITMENT LTD.

Gowork.pl

19-04-15

Lublin (lubelskie)

od wielu lat. Nasze fabryki są jednymi z najwiekszych koncernów mięsnych w Anglii. Zatrudniamy pracownikow na pełen etat dlatego też praca w tych zakładach jest stała i pewna.  W każdej fabryce mamy swoich koordynatorów, którzy (...)

Doradca ds. Nieruchomości

Firma: INDEPRO NIERUCHOMOŚCI

Gowork.pl

16-04-15

Lublin (lubelskie)

od 2007 roku. Znamy się na tym biznesie i osiągamy sukcesy. Jesteśmy jednym z liderów wśród agencji nieruchomości. Wyróżnia nas profesjonalna forma świadczenia usług, wysokie standardy oraz tysiące zadowolonych Klientów. Specjalizujemy (...)

Kosmetyczka- staż

Firma: SilkTouch

Gowork.pl

22-03-15

Lublin (lubelskie)

odpowiedzialność,   Pracodawca oferuje: Szkolenie produktowe zawierające wiedzę teoretyczną oraz praktyczną, Elastyczne godziny pracy, Praca zmianowa.   Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na (...)

Zarób nawet 320 zł za dwa dni pracy w Lublinie

Firma: KWW Ryszard Opara

Gowork.pl

04-03-15

Lublin (lubelskie)

i podpisz formularz zgłoszenia do pracy w komisji wyborczej - http://referendum24.pl/b.pdf   2. Wydrukuj kilka kopii wykazu poparcia startu kandydata na Prezydenta RP http://referendum24.pl/a.pdf , zbierz 10 podpisów i prześlij je na :   KWW Ryszard (...)

 << 
1
 >> 
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.