Praca praca-dorywcza Lublin

1 - 18 z 27 ogłoszeń

27-07-15

Lublin (lubelskie)

w tym m.in.: udzielanie informacji odnośnie faktur; wyjaśnianie rachunków, ustalanie płatności pomoc klientom w obsłudze urządzeń mobilnych (telefony, smartfony, Internet mobilny)  informowanie klientów o usługach operatora wprowadzanie do (...)

OPIEKUN OSOBY STRASZEJ ANGLIA- WYSOKIE WYNAGRODZENIE!!

Firma: Agencja Pracy Partner

Gowork.pl

27-07-15

Lublin (lubelskie)

kurs kwalifikacyjny lub specjalizacja w zakresie : pielęgniarstwa opieki długoterminowej lub pielęgniarstwa geriatrycznego, lub opieki paliatywnej, lub pielęgniarstwa zachowawczego albo rodzinnego. Gwarantuje pracę w serdecznej atmosferze oraz UMOWĘ O PRACĘ (...)

Pielęgniarka/Pielęgniarz do pracy

Firma: Agencja Pracy Partner

Gowork.pl

27-07-15

Lublin (lubelskie)

Zgłoś się do nas, jeśli: Posiadasz aktualne prawo do wykonywania zawodu; Minimum wykształcenie wyższe pierwszego stopnia (licencjat); Komunikatywna znajomość języka angielskiego Oferujemy miejsce pracy, w którym otrzymasz: - umowę o pracę - (...)

ankieter telefoniczny (CATI)

Firma: Agencja Badawczo - Marketingowa Fast Solutions

Gowork.pl

27-07-15

Lublin (lubelskie)

przeprowadzanie ankiet i wywiadów telefonicznych w różnorodnych projektach (badania rynku i badania społeczne) Informowanie koordynatora o postępach realizacji badania i ewentualnych trudnościach Przestrzeganie zasad poufności (...)

pracownik fizyczny

Firma: HOL GB R

Gowork.pl

26-07-15

Lublin (lubelskie)

pracownikow do zbioru i pakowania papryki w szklarniach. Praca odbywa sie przez okres 2-3 miesiecy (mozliwosc dla studentow do konca wrzesnia) Praca polega na zrywaniu papryki w szklarniach oraz na pakowaniu ich i sortowaniu. Wymagamy : Wiek min.18 lat , wazny dowod (...)

26-07-15

Lublin (lubelskie)

min. średnie; Mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi klienta; Bardzo dobra dykcja; Wysoki poziom zdolności interpersonalnych; Pakiet MS Office.   Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie; Elastyczne (...)

26-07-15

Lublin (lubelskie)

1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 24 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Dla jednego z naszych Klientów, (...)

Play - Doradca Biznesowy

Firma: Alnide

Gowork.pl

26-07-15

Lublin (lubelskie)

z klientem biznesowym? W takim razie ta oferta jest dla Ciebie!   Firma Alnide jest partnerem biznesowym sieci Play i szuka przedsiębiorczych kandydatow do działu sprzedaży. Oferujemy: ciekawą i rozwijającą pracę zarobki zależne od Twojej (...)

POMOCNIK DRUKARZA OFFSETOWEGO

Firma: AB Job Service Polska

Gowork.pl

24-07-15

Lublin (lubelskie)

i Polsce. Pracujemy  dla grupy kapitałowej AB Nederland, która istnieje na holenderskim rynku pracy od ponad 40 lat. Dla naszego klienta w Lublinie, poszukujemy osób do pracy na stanowisku pomocnika drukarza offsetowego. POMOCNIK (...)

23-07-15

Lublin (lubelskie)

się obsługą księgową Najważniejsze: Otwierasz swój biznes/ Masz już swoją działalność i chcesz ją rozwinąć Będziesz: obsługiwał swoich Klientów - kontaktował się z nimi w sposób proaktywny (telefonicznie i e-mailowo), księgował (...)

Konsultant Call Center

Firma: Fachowcy.pl

Gowork.pl

22-07-15

Lublin (lubelskie)

3 000zł) z możliwością uzyskania dodatkowych bonusów finansowych;- pakiet szkoleń oraz wsparcie merytoryczne;- pracę w młodej, dynamicznie rozwijajacej się firmie, dającej możliwości awansu i zdobywanie ciekawego doświadczenia;- pracę w miłej (...)

Pielęgniarka/Pielęgniarz

Firma: PCQ Recruitment

Gowork.pl

14-07-15

Lublin (lubelskie)

lider w sektorze prywatnej opieki zdrowotnej. Pielęgniarka/Pielęgniarz Miejsce pracy: Wielka Brytania-London Sutton Spire Healthcare oferuje: ·    Wynagrodzenie od £ 36 000 (...)

Lekarz Dentysta - praca w Wejherowie

Firma: Adecco Poland

Gowork.pl

12-07-15

Lublin (lubelskie)

wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: LEKARZ DENTYSTA Nr ref.: Dent/W/15Miejsce pracy:  Wejherowo, (...)

07-07-15

Lublin (lubelskie)

wysoko wydajnym wyszukiwaniu oraz stronach internetowych z dużą liczbą treści. Miejsce pracy: Amersfoort, Holandia Długość zatrudnienia: minimum 6 miesięcy Pensja brutto: 2500 - 3500 Euro Typ zatrudnienia: pełny etat Ilość godzin: 40 Ilość urlopu płatnego: 26 (...)

04-07-15

Lublin (lubelskie)

do zakładów mięsnych w Starachowicach od zaraz.W poniedziałek transport do Starachowic, we wtorek szkolenie. Stawka 10-12/h netto.Możliwość przyuczenia do zawodu. Zakwaterowanie zapewnione. Wymagana książeczka sanepidu bądź gotowość do jej wyrobienia. (...)

Kucharz z językiem angielskim Francja

Firma: AP Uniapol Development Sp.z.o.o.

Gowork.pl

25-06-15

Lublin (lubelskie)

rodzaju posiłków- ze szczególnym uwzględnieniem wyrafinowanych dań gastronomicznychWymagania:- znajomość kuchni francuskiej- 80% klienteli hotelu to Francuzi- m.in. 2 lata doświadczenia jako kucharz w pracy w restauracjach, - znajomość języka (...)

Docieplenia Ekipa Francja

Firma: AP Uniapol Development Sp.z.o.o.

Gowork.pl

24-06-15

Lublin (lubelskie)

ekipy 4 osobowej do pracy przy Montażu dociepleńZadania:Montaż izolacji zewnętrznej, Uszczelnianie, Przygotowanie podłoża, wstępne gruntowanie płyty, przyklejenie płyty- mocowanie kołkami, szlifowanie (...)

Programista PHP / Web Developer

Firma: Imaginalis

Gowork.pl

17-06-15

Lublin (lubelskie)

stałych projektów oraz perspektywą rozpoczęcia kolejnych, poszukujemy dwóch programistów do naszego zespołu. Stanowisko: Programista PHP / Web DeveloperMiejsce pracy: Lublin Nasza propozycja dla Ciebie to: - rozwijająca praca przy (...)

 << 
12
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Lublin

Praca Lublin po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.