Praca praca-dorywcza Lublin

1 - 15 z 15 ogłoszeń

Fizjoterapeuta

Firma: KJF Fizjoterapia

Gowork.pl

25-04-15

Lublin (lubelskie)

6500 zł/mc i więcej. Dla osób chętnych, a nie znających francuskiego, organizujemy kursy (zwrot ceny kursów następuje już w drugim, maksymalnie zaś w czwartym dniu pracy na terenie Francji). Pomagamy w załatwieniu formalności związanych z (...)

Osobista Asystentka

Firma: Aspirator

Gowork.pl

24-04-15

Lublin (lubelskie)

ukończenie studiów z zakresu (filologia polska, marketing, zarządzanie, politologia, socjologia); - poprawne posługiwanie się językiem polskim; - doskonała prezencja; - znajomość obsługi podstawowych programów biurowych; - kandydatka nie musi (...)

Account manager - praktyki w projekcie Studencki Starter

Firma: Agencja Reklamowa Szare Komórki

Gowork.pl

23-04-15

Lublin (lubelskie)

zajęcia na wakacje które pozwoli rozwinąć Tobie skrzydła? Agencja reklamowa poszukuje osób energicznych, wytrwałych, chcących zdobyć solidne doświadczenie w dziale sprzedaży projektu Studencki Starter. Nasz program praktyk skierowany jest do (...)

22-04-15

Lublin (lubelskie)

Staż / Lublin Obowiązki: -pomoc administracyjna -obsługa Klientów -budowanie pozytywnego wizerunku firmy -obsługa urządzeń biurowych - prowadzenie dokumentacji (...)

Pracownik fizyczny

Firma: CITRICOS BAS

Gowork.pl

21-04-15

Lublin

przy zbiorach mandarynek i pomarańczy (cytrusów). Praca w Hiszpanii od zaraz bez znajomościjęzyka hiszpańskiego.Wymagania:- wytrzymałość fizyczna- dobre zdrowie- szybkość, zwinność- gotowość do wyjazdu za granicę od zaraz- otwartość na (...)

Sprzedawca

Firma: PRIMAMODA

Gowork.pl

19-04-15

Lublin (lubelskie)

pozwala zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusta naszych klientów. Aktualnie poszukujemy energicznych, komunikatywnych i ambitnych pasjonatów mody na stanowisko: SPRZEDAWCA Lublin (CH Felicity)   Twoje obowiązki: Profesjonalna obsługa  (...)

Sprzedawca

Firma: PRIMAMODA

Gowork.pl

19-04-15

Lublin (lubelskie)

precyzja wykonania, dbałość o detale oraz najwyższej jakości materiały. Butiki PRIMAMODA znajdują się w najbardziej prestiżowych centrach handlowych, kolekcje wpisują się w najnowsze światowe trendy, a bogata oferta pozwala zaspokoić nawet najbardziej (...)

Praca w Wielkiej Brytanii dla rzeznikow / wykrawaczy

Firma: QUATTRO RECRUITMENT LTD.

Gowork.pl

19-04-15

Lublin (lubelskie)

wyciąganie osierdzi, wycinanie języków i zadków, wytrzewianie Szukamy osob z doświadczeniem przy pracy na taśmie!!! Kazdy kandydant musi przejśc test noża. Testy noża można obejrzeć na (...)

Doradca ds. Nieruchomości

Firma: INDEPRO NIERUCHOMOŚCI

Gowork.pl

16-04-15

Lublin (lubelskie)

usług, wysokie standardy oraz tysiące zadowolonych Klientów. Specjalizujemy się w sprzedaży, zakupie i wynajmie nieruchomości oraz ich finansowaniu. W związku z dynamicznym rozwojem, szukamy: Doradca ds. Nieruchomości Miejsce pracy: (...)

Sprzedawca

Firma: PRIMAMODA

Gowork.pl

15-04-15

Lublin (lubelskie)

Nasze produkty cechuje wyjątkowa precyzja wykonania, dbałość o detale oraz najwyższej jakości materiały. Butiki PRIMAMODA znajdują się w najbardziej prestiżowych centrach handlowych, kolekcje wpisują się w najnowsze światowe trendy, a bogata oferta pozwala (...)

Blacharz

Firma: Aspirator

Gowork.pl

01-04-15

Lublin (lubelskie)

języka angielskiego do pracy w Wielkiej Brytanii (okolice Leeds). Stawki zaczynają się od £11 w górę ( w zależności od pracodawcy oraz umiejętności pracownika). Zapewniamy legalną pracę w oparciu o umowę, pomoc w formalnościach oraz zakwaterowanie. (...)

Kosmetyczka- staż

Firma: SilkTouch

Gowork.pl

22-03-15

Lublin (lubelskie)

w Lublinie  poszukuje osoby na staż na stanowisku:   KOSMETYCZKA- staż   Praca na stanowisku obejmuje: Przeprowadzanie zabiegów oferowanych przez salon (depilacja, fotoodmładzanie, mikrodermabrazja itp.), uprzedzone (...)

Szwaczka

Firma: Aspirator

Gowork.pl

18-03-15

Lublin (lubelskie)

doświadczonych  szwaczek gotowych do pracy w Wielkiej Brytanii. Nie wymagamy znajomości języka angielskiego. Stawki zaczynają się od £7,50 w góre ( w zależności od pracodawcy oraz umiejętności pracowniczki). Zapewniamy legalną pracę w oparciu o (...)

Zarób nawet 320 zł za dwa dni pracy w Lublinie

Firma: KWW Ryszard Opara

Gowork.pl

04-03-15

Lublin (lubelskie)

Wydrukuj, wypełnij i podpisz formularz zgłoszenia do pracy w komisji wyborczej - http://referendum24.pl/b.pdf   2. Wydrukuj kilka kopii wykazu poparcia startu kandydata na Prezydenta RP http://referendum24.pl/a.pdf , zbierz 10 podpisów i prześlij je na (...)

Staż w Lublinie - Specjalista ds. szkoleń

Firma: Polska Gieda Pracy Sp. z o. o.

Gowork.pl

18-02-15

Lublin (lubelskie)

o. o. w Lublinie przyjmie osobę na 9 miesięczny staż na stanowisko Specjalista ds. szkoleń. Oferta skierowana jest do osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP w Świdniku dla których ustalono II profil pomocy, które nie ukończyły 30 r.ż.Od (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Lublin

Praca Lublin po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.