Praca praca-dorywcza Lublin

1 - 9 z 9 ogłoszeń

Praca Merchandiser

Firma: MSS

Gowork.pl

01-03-15

Lublin (lubelskie)

do wykładania towaru w jednym z lubelskich hipermarketów.Zadania:zatowarowanie półek z zachowaniem standardówkontrola terminówdbanie o wygląd i czystość półekraportowanieWymagania:dyspozycyjnośćważna książeczka zdrowia do (...)

Zarób nawet 320 zł za dwa dni pracy w Lublinie

Firma: KWW Ryszard Opara

Gowork.pl

01-03-15

Lublin (lubelskie)

Wydrukuj kilka kopii wykazu poparcia startu kandydata na Prezydenta RP http://referendum24.pl/a.pdf , zbierz 10 podpisów i prześlij je na :   KWW Ryszard Opara ul. J.P. Woronicza 78 m 195 02-640 Warszawa   UWAGA! Musimy otrzymać oryginały tych (...)

Telefoniczna obsługa klientów

Firma: Edu Media

Gowork.pl

27-02-15

Lublin (lubelskie)

do wykonania kilku konkretnych zadań.Wymagania:•Doświadczenie w obsłudze klienta (obsługa telefoniczna, mail)•Obsługa MS Office•Doświadczenie i brak obaw w pracy z telefonem •Optymistyczne i aktywne nastawienie do zadań Mile widziane (...)

Rzeźnik / Wykrawacz

Firma: QUATTRO RECRUITMENT LTD.

Gowork.pl

25-02-15

Lublin (lubelskie)

Nasi rzeźnicy pracują dla nas już od wielu lat. Nasze fabryki są jednymi z najwiekszych koncernów mięsnych w Anglii. Zatrudniamy pracownikow na pełen etat dlatego też praca w tych zakładach jest stała i pewna.  W każdej fabryce mamy swoich (...)

Staż w Lublinie - Specjalista ds. szkoleń

Firma: Polska Gieda Pracy Sp. z o. o.

Gowork.pl

18-02-15

Lublin (lubelskie)

w Lublinie przyjmie osobę na 9 miesięczny staż na stanowisko Specjalista ds. szkoleń. Oferta skierowana jest do osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP w Świdniku dla których ustalono II profil pomocy, które nie ukończyły 30 r.ż.Od kandydata (...)

16-02-15

Lublin (lubelskie)

dla dziewczyn zamieszkałych w Lublinie   Termin pracy: 13-14 luty 2015 Możliwe następne terminy: 6-7 marca oraz 27-28 marca Godziny do potwierdzenia (w sumie 12h)   Strój: we własnym zakresie - czarna koszulowa bluzka, czarne (...)

11-02-15

Lublin (lubelskie)

naszej działalności edukacyjnej organizujemy kursy, szkolenia językowe, jesteśmy placówką kształcenia  ustawicznego oraz nauczamy dorosłych w naszej Szkole Policealnej. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. (...)

04-02-15

Lublin (lubelskie)

na stanowisko: Kierownik ds. Adminstracyjncych w Szkole Policealnej Miejsce pracy: Lublin Nr referencyjny: Kier/Lu/2015 Obowiązki: organizacja pracy Oddziału, zarządzanie (...)

23-12-14

Lublin (lubelskie)

INVENT  Sp. z. o. o  poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku: Pracownik inwentaryzacji zagranica Tłumacz Zakres obowiązków: Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych. Obsługa urządzeń do skanowania (...)

 << 
1
 >> 
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.