Praca praca-dorywcza Lublin

19 - 22 z 22 ogłoszeń

05-05-15

Lublin (lubelskie)

rekrutera ds pozyskiwania opiekunek (praca w domu) Oferujemy: -Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne -Pracę w domu(elastyczny grafik) -Szkolenie telefoniczne,materiały do pracy -Stałą opiekę koordynatora -Umowę zlecenie -Możliwość nabycia cennego doświadczenia w (...)

Sp.ds pozyskiwania klientów(praca zdalna)

Firma: Bydgoskie Centrum Reklamy

Gowork.pl

05-05-15

Lublin (lubelskie)

do pracy w swoim domu Oferujemy: -Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne -Pracę na umowę zlecenie/dzieło w swoim domu -Kartę sim z nieograniczoną ilością minut -Szkolenie telefoniczne,stałą opiekę,pomoc managera grupy -Możliwość (...)

Rzeźnik

Firma: My Work Sp. z o.o.

Gowork.pl

04-05-15

Lublin

chętnych do pracy na stanowisku:rzeźnik wykrawacz / wieprzowina     Oczekujemy: Minimum rocznego doświadczenia przy pracy na taśmie rozbioru, wielozadaniowości w pracy przy taśmie rozbioru, Doświadczenia w pracy nożem, Odporności na pracę w (...)

Praca w Wielkiej Brytanii dla rzeznikow / wykrawaczy

Firma: QUATTRO RECRUITMENT LTD.

Gowork.pl

19-04-15

Lublin (lubelskie)

od wielu lat. Nasze fabryki są jednymi z najwiekszych koncernów mięsnych w Anglii. Zatrudniamy pracownikow na pełen etat dlatego też praca w tych zakładach jest stała i pewna.  W każdej fabryce mamy swoich koordynatorów, którzy (...)

 << 
12
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Lublin

Praca Lublin po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.