Praca Lublin

1 - 18 z 152 ogłoszeń

Brak ofert spełniających zadane kryteria. Sprawdź podobne oferty pracy.

Specjalista ds. Sprzedaży

Firma: European Service Exchange Sp. z o.o.

Gowork.pl

24-01-15

Lublin (lubelskie)

i doradztwa personalnego. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu, a oddziały regionalne w Rzeszowie, Bydgoszczy i Katowicach. Obecnie, chcąc poszerzyć naszą działalność, poszukujemy kandydatów do naszego biura w LUBLINIE na (...)

Stażysta

Firma: DSA Investment S.A

Gowork.pl

24-01-15

Lublin (lubelskie)

DSA Financial Group S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Spółka została założona w 1999r. Wielokrotnie nagradzana, ceniona przez współpracowników oraz klientów stała się jedną z największych firm w branży. DSA Investment S.A. od lat (...)

Front-end / JavaScript Developer

Firma: Britenet Sp. z o.o.

Gowork.pl

24-01-15

Lublin (lubelskie)

Ci taką możliwość! Nie zwlekaj i dołącz już dziś do naszego zespołu! W związku z intensywnym rozwojem do naszego zespołu poszukujemy do stałej współpracy osoby na stanowisko:   Front-end (JS) Developer Miasto: Lublin   Zakres (...)

Konsultant

Firma: Coasma

Gowork.pl

24-01-15

Lublin

działa na rynku od 2013 roku. Obecnie zaczynamy budować sieć konsultantów w całym kraju i poszukujemy osób, które chcą działać razem z nami. Oferujemy:- pracę dodatkową w wymiarze ok 10-12 godzin tygodniowo- atrakcyjne wynagrodzenie (...)

Specjalista ds. sprzedaży - branża IT

Firma: COMTRONIC Sp. z o.o.

Gowork.pl

23-01-15

Lublin (lubelskie)

DS. SPRZEDAŻY   Oczekujemy:   znajomości szeroko rozumianej branży IT zaangażowania oraz zapału do pracy dyspozycyjności czynnego prawa jazdy kat. B mile widziane doświadczenie w branży technologii (...)

Kierowca międzynarodowy C+E

Firma: Pośrednik Pracy

Gowork.pl

23-01-15

Lublin

Polski. Zapewniamy dowóz z miast zlokalizowanych na wschodzie kraju do Zielonej Góry i do naszych baz w Europie.   Profil kandydata: - Min. 1 rok doświadczenia w prowadzeniu aut ciężarowych z naczepą w ruchu międzynarodowym, w tym (...)

KIEROWNIK ROBÓT DROGOWYCH

Firma: P2 Recruitment

Gowork.pl

23-01-15

Lublin (lubelskie)

:  woj. lubelskie   Zakres obowiązków:   przygotowanie, nadzór i koordynacja robót drogowych na autostradach i tzw.  s-kach zarządzanie zespołem pracowników zapewnienie zgodności przebiegu robót z (...)

23-01-15

Lublin (lubelskie)

o dotacje z funduszy  unijnych. Poszukujemy osób  z wiedzą w tym zakresie jak równie z doświadczeniem w prowadzeniu analogicznych  projektów. Poszukujemy osób z całej Polski. Osoby zainteresowane współpracą prosimy o (...)

Krawcowa

Firma: SQS Sorting and Quality Services

Gowork.pl

23-01-15

Lublin (lubelskie)

pracy: Lublin Obowiązki: szycie ze skaju lub skóry; właściwa realizacja zadań; praca na 2 lub 3 zmiany - praca stojąca - przy (...)

23-01-15

Lublin (lubelskie)

pracy, organizuje kursy i szkolenia o różnorodnej tematyce oraz prowadzi szkoły policealne. W związku z rozwojem ogólnopolskich projektów szkoleniowych poszukujemy osób na stanowisko: Trener kursu: Zarządzanie (...)

Pracownik Biurowy ds. obiegu dokumentów

Firma: CallCenter-One

Gowork.pl

23-01-15

Lublin (lubelskie)

osób na stanowisko: Pracownik biurowy.   OPIS STANOWISKA: Zadania osoby zatrudnionej na stanowisku: -przygotowywanie dokumentów według wymagań klientów, -wykonywanie czynności administracyjno-biurowych: segregowanie (...)

Autoryzowany Przedstawiciel Handlowy

Firma: TeKa Consulting sp. z o.o.

Gowork.pl

23-01-15

Lublin (lubelskie)

wykonywania ekologicznych świeczek. W związku z naszym dynamicznym rozwojem poszukujemy do współpracy partnerów na terenie całego kraju jako: Autoryzowany Przedstawiciel Handlowy Nr ref: APH-15-GoW-nazwa miasta   Opis stanowiska: Doradztwo i (...)

Doradca ds odszkodowań

Firma: Centrum odszkodowań Servitutes

Gowork.pl

23-01-15

Lublin (lubelskie)

Przedstawiciel/Menadżer.Jesteśmy pionierami w wywalczeniu odszkodowań , oferujemy największe prowizje na rynku!Stawiamy na sukces i dynamiczny rozwój , plan który realizujemy od 2012 roku!Oferujemy:- wynagrodzenie prowizyjne , zależne od (...)

22-01-15

Lublin

znajomość budowy i działania sprzętu komputerowego Umiejętność diagnozowania usterek Umiejętność czytania schematów Umiejętność lutowania Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres Język angielski Oferujemy: Stawka 10 € brutto / 1h 40 godz. / (...)

Przedstawiciel w ING

Firma: ING Usługi Finansowe S.A.

Gowork.pl

22-01-15

Lublin (lubelskie)

produktów ubezpieczeniowych zatrudni 1 osobę na stanowisko: Przedstawiciela Ubezpieczeniowo-Finansowego.Jak dołączyć do naszego zespołu? To proste!Wyślij nam swoje CV. Nasi specjaliści się z Tobą skontaktują.W zamian za twoje umiejętności i (...)

Doradca Klienta w ING - Lublin

Firma: ING Usługi Finansowe S.A.

Gowork.pl

22-01-15

Lublin (lubelskie)

rozwiązań z zakresu finansów -współpraca z Klientami indywidualnymi i firmowymi -realizacja nałożonych celów biznesowych -udział we wdrażaniu nowego projektu sprzedaży -udział we wdrażaniu nowych innowacyjnych standardów sprzedaży (...)

Specjalista ds. sprawozdawczości i monitoringu

Firma: Polska Giełda Pracy Sp. z o.o.

Gowork.pl

22-01-15

Lublin (lubelskie)

(poddziałanie 9.6.2).  Wymagania:  - wykształcenie wyższe  - doświadczenie w realizacji projektów PO KL - minimum 1 rok,  - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - biegła znajomość MS Office,  - komunikatywność,  - (...)

22-01-15

Lublin (lubelskie)

1.02.2015   Wymagania: - dyspozycyjność w podanym terminie lub w wybrane dni w godzinach nocnych, - podstawy obsługi komputera, - pełnoletność.   Oferujemy: - darmowe szkolenia, - umowę zlecenie/o dzieło, - pracę w miłej atmosferze, - wynagrodzenie: 8,00 (...)

 << 
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Lublin

Praca Lublin po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.