Praca Lublin

1 - 18 z 201 ogłoszeń

Brak ofert spełniających zadane kryteria. Sprawdź podobne oferty pracy.

17-12-14

Lublin (lubelskie)

25.01 oraz 1 i 15.02.2015   Wymagania: - dyspozycyjność w podanym terminie lub w wybrane dni w godzinach nocnych, - podstawy obsługi komputera, - pełnoletność.   Oferujemy: - darmowe szkolenia, - umowę zlecenie/o dzieło, - pracę w miłej atmosferze, - (...)

17-12-14

Lublin (lubelskie)

personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 24 000 osób. Adecco (...)

Mechanik-praca na lotnisku / BELGIA

Firma: ADECCO POLAND

Gowork.pl

17-12-14

Lublin

który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2012 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 24 000 osób. Adecco Poland (...)

Przedstawiciel handlowy

Firma: Expert People Marketing LTD

Gowork.pl

17-12-14

Lublin (lubelskie)

na polski rynek, specjalizująca się w branżach Human Resources, Marketing / PR, Sprzedaż  obecnieposzukuje kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy / Koordynator Miejsce pracy: Lublin   Do obowiązków kandydatów należeć (...)

17-12-14

Lublin (lubelskie)

w towarzystwie innych osób? Firma INVENT  Sp. z. o. o  poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku: Pracownik inwentaryzacji zagranica Tłumacz Zakres obowiązków: Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych. Obsługa (...)

Mechanik Lotniczy (Absolwent)

Firma: Axamo Recruitment

Gowork.pl

17-12-14

Lublin (lubelskie)

technicznych na stanowisko Mechanik Lotniczy Start pracy: 2015 rok Ilość miejsc: 10 na I półrocze 2015 Wymagania: • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane lotnictwo, silniki lotnicze, awionika itp.)• Doświadczenie związane z obsługą (...)

Specjalista ds. Zakupów

Firma: Axamo Recruitment

Gowork.pl

17-12-14

Lublin (lubelskie)

dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (wymóg konieczny)• Biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Word i MS Excel)• Wysokie zdolności komunikacyjne • Zdolności organizacyjne, umiejętność planowania i (...)

Programista .Net/Tester

Firma: TeamQuest

Gowork.pl

16-12-14

Lublin (lubelskie)

zawartą w planie testów oraz skryptach testowych * Weryfikacja zgodności aplikacji z wymaganiami oraz planami testów * Raportowanie informacji o znalezionych problemach Wymagania: * Wiedza z zakresu aplikacji webowych, desktopowych * Umiejętność programowania (...)

16-12-14

Lublin (lubelskie)

nauczą się biegle posługiwać programami CorelDraw, Photoshop i Illustrator, zdobędą wiedzę na temat zastosowania elementów grafiki rastrowej oraz wektorowej, będą w stanie samodzielnie przygotowywać ulotki, foldery, logo, zdjęcia pod punkty (...)

Przedstawiciel handlowy ds. eksportu

Firma: Agencja rekrutacyjna Creative Center

Gowork.pl

16-12-14

Lublin (lubelskie)

budowlanych poszukujemy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel handlowy ds. eksportu Wymagania • Biegła znajomość języka francuskiego • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży w (...)

elektryk - łączeniowiec

Firma: GLOBALTECH-ENERGETICS Sp. z o.o.

Gowork.pl

16-12-14

Lublin (lubelskie)

zatrudni do pracy z granicą: - elektryków - łączeniowców (kable wieloparowe),   Firma zapewnia pracownikom: - długoterminowy kontrakt (2lata), - zakwaterowanie, - przejazdy, - odzież roboczą, - osprzęt BHP, - sprzęt niezbędny do realizacji (...)

16-12-14

Lublin (lubelskie)

pracy, organizuje kursy i szkolenia o różnorodnej tematyce oraz prowadzi szkoły policealne. W związku z rozwojem ogólnopolskich projektów szkoleniowych poszukujemy osób na stanowisko: Trener kursu: Opiekun (...)

Kierowca C+E

Firma: PHUT Trans-Plus Sp J. Robert Słomka, Dariusz Słomka

Gowork.pl

16-12-14

Lublin (lubelskie)

zajmujaca sie od 20 lat transportem w temperaturach kontrolowanych poszukuje kandydatów na kierowców posiadajacych uprawnienia do kierowania pojazdami o masie 40 DMC z woj. lubelskiego.   Kierowca C+E Region: lubelskie   Opis stanowiska: Praca (...)

Pracownik biurowy

Firma: Ramus HR Service

Gowork.pl

15-12-14

Lublin (lubelskie)

pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Wymagania:  - Doświadczenie w wypełnianiu formularzy urzędowych  - Umiejętność szybkiego i sprawnego poruszania się w internecie  - Umiejętność sprawnego poruszania się środkami komunikacji miejskiej w (...)

15-12-14

Lublin (lubelskie)

wyższe Znajomość oferty w zakresie      produktów (...)

Produkcja, montaż pudełek ozdobnych

Firma: VIP - ART

Gowork.pl

15-12-14

Lublin (lubelskie)

ludzi do montażu pudełek ozdobnych. Prosta praca manualna w domu, bez wymaganych kwalifikacji, czy ograniczeń wiekowych. Zarobki od 1680 naawet do 3000zł. Zatrudniamy na bezterminową umowę o pracę najbardziej wydajnych pracowników, lub umowę zlecenie. (...)

Praca przy inwentaryzacji zagranica - LUBLIN

Firma: INVENT Sp. z o.o.

Gowork.pl

15-12-14

Lublin (lubelskie)

urządzeń do skanowania towarów. Wymagania od kandydatów: Umiejętność obsługi komputera Gotowość do pracy 6 dni w tygodniu w godzinach nocnych (przez cały okres trwania turnusu) Oświadczenie o niekaralności (firma zastrzega sobie prawo (...)

15-12-14

Lublin (lubelskie)

do współpracy na stanowisku: Pracownik inwentaryzacji zagranica Kierowca Zakres obowiązków: Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych. Obsługa urządzeń do skanowania towarów Pełnienie roli Kierowcy podczas pobytu zespołu (...)

 << 
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Lublin

Praca Lublin po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.