Praca Lublin

1 - 18 z 203 ogłoszeń

Ustawiacz FREZARKI lub TOKARKI CNC

Firma: Adecco Poland

Gowork.pl

04-07-15

Lublin

posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Dla naszego belgijskiego klienta poszukujemy (...)

Rzeźnik-Wykrawacz / Belgia

Firma: Adecco Poland

Gowork.pl

04-07-15

Lublin

lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (...)

Terapeuta uzależnień

Firma: Prywatny Ośrodek Terapii

Gowork.pl

04-07-15

Lublin (lubelskie)

certyfikacji) do prowadzenia grupy terapeutycznej w prywatnym ośrodku w woj. Lubelskim, ok. 10 km od Puław (prowadzenie zajęć grupowych i spotkań indywidualnych, średnio 7 godzin dziennie, możliwość noclegu na miejscu w Ośrodku) Oferujemy: - atrakcyjne warunki (...)

04-07-15

Lublin (lubelskie)

do zakładów mięsnych w Starachowicach od zaraz.W poniedziałek transport do Starachowic, we wtorek szkolenie. Stawka 10-12/h netto.Możliwość przyuczenia do zawodu. Zakwaterowanie zapewnione. Wymagana książeczka sanepidu bądź gotowość do jej (...)

04-07-15

Lublin (lubelskie)

firmy w poszukiwaniu najlepszych pracowników z branży IT. Dzięki wysokiej specjalizacji w procesie rekrutacyjnym specjalistów informatyki, posiadamy wypracowane know how zapewniające wysoką skuteczność. Współpracujemy zarówno z małymi, (...)

Menedżer Projektów Inwestycyjnych

Firma: ABOUT YOU PL

Gowork.pl

04-07-15

Lublin (lubelskie)

Polska OBOWIĄZKI: Zarządzanie projektami oraz sprawowanie funkcji nadzoru budowlanego, Prowadzenie dokumentacji projektów, Planowanie, koordynowanie i nadzorowanie realizacji projektów inwestycyjnych Organizowanie i koordynowanie prac projektowych, (...)

03-07-15

Lublin (lubelskie)

większe projekty rekrutacyjne. Dla naszego Klienta, dealera maszyn i urządzeń rolniczych, obecnego na rynku od wielu lat, posiadającego bogate doświadczenie i portfolio Klientów, poszukujemy wykwalifikowanej osoby na stanowisko:PRZEDSTAWICIEL (...)

Doradca Klienta Biznesowego / Lublin

Firma: FM Bank PBP

Gowork.pl

03-07-15

Lublin (lubelskie)

gospodarce – w tym czasie udzieliliśmy pożyczek na kwotę ponad 2,2 miliarda złotych, pomagając rozwijać biznes blisko 60 tysiącom klientów.BIZ Bank stworzony jest dla ludzi przedsiębiorczych i profesjonalistów. Tworzymy przyjazny świat (...)

Mistrz Utrzymania Ruchu

Firma: Adecco Poland

Gowork.pl

03-07-15

Lublin (lubelskie)

W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.   Dla (...)

03-07-15

Lublin (lubelskie)

niemieckiego. Znasz język niemiecki i zależy Ci na wykorzystywaniu go w codziennej pracy? Jesteś osobą otwartą, lubiącą kontakt z Klientem? Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu i możliwości rozwoju zawodowego? Ta oferta pracy jest dla Ciebie! Jeśli jesteś (...)

Pielęgniarka/Pielęgniarz

Firma: PCQ Recruitment

Gowork.pl

03-07-15

Lublin (lubelskie)

czerwca WARSZAWA Spire Healthcare lider w sektorze prywatnej opieki zdrowotnej. Pielęgniarka/Pielęgniarz Miejsce pracy: Wielka Brytania-London Sutton Spire Healthcare oferuje: ·    Wynagrodzenie od £ 36 000 (...)

Theatre Nurse na bloku operacyjnym

Firma: PCQ Recruitment

Gowork.pl

03-07-15

Lublin (lubelskie)

Healthcare gromadzi najlepszych ludzi w swojej dziedzinie, którzy stawiają na najwyższej jakości opiekę medyczną. Aby zapewnić wysoki standard świadczonych usług, nieustannie inwestują w personel oraz sprzęt. Świadczy o tym (...)

03-07-15

Lublin (lubelskie)

ogólnopolskich projektów szkoleniowych poszukujemy osób na stanowisko: Trener/Szkoleniowiec: Kurs detektywistyczny Miejsce pracy: Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Opole, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, (...)

03-07-15

Lublin (lubelskie)

oraz w budowaniu ich pozytywnego wizerunku, organizuje kursy i szkolenia o różnorodnej tematyce oraz prowadzi szkoły policealne. W związku z rozwojem ogólnopolskich projektów szkoleniowych poszukujemy osób na (...)

03-07-15

Lublin (lubelskie)

ogólnopolskich projektów szkoleniowych poszukujemy osób na stanowisko: Trener kursu: Projektowanie w Google SketchUp Miejsce pracy: Kraków, Warszawa, Wrocław, Katowice, Opole, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, (...)

03-07-15

Lublin (lubelskie)

znajomość rysunku technicznego, uprawnienia spawalnicze TIG 141, MAG 135, brak przeciwskazań do pracy na wysokości, praca w delegacji, doświadczenie w pracy na wymienionym wyżej stanowisku pracy. Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie cv na adres (...)

Kurier

Firma: One World 24 Sp. z o.o.

Gowork.pl

03-07-15

Lublin (lubelskie)

przy rozwożeniu przesyłek w wyznaczonym rejonie, najatrakcyjniejsze stawki na rynku za doręczone przesyłki, faktury płacone w terminie 7 dni roboczych, szkoleniaz zakresu obsługi urządzeń i szkolenia interpersonalne, pracę 5 dni w tygodniu pracę w dynamicznie (...)

03-07-15

Lublin (lubelskie)

w skutecznej rekrutacji oraz w budowaniu ich pozytywnego wizerunku, organizuje kursy i szkolenia o różnorodnej tematyce oraz prowadzi szkoły policealne.   W związku z rozwojem ogólnopolskich projektów szkoleniowych poszukujemy (...)

 << 
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Lublin

Praca Lublin po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.