Praca Lublin

1 - 18 z 175 ogłoszeń

Kasjer

Firma: Fulljob

Gowork.pl

23-08-15

Lublin (lubelskie)

Fulljob (nr certyfikatu 6716), poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko: kasjer kasjerka. Lokalizacja: Lublin Zakres obowiązków: - obsługa stanowiska kasjerskiego, - obsługa klienta, Oferujemy: umowę cywilno prawną, terminowo wypłacane (...)

Dziennikarz motoryzacyjny freelancer

Firma: Moto Media Sp. z o.o.

Gowork.pl

23-08-15

Lublin (lubelskie)

do gazety branżowej. Mobilnego, z tzw. lekkim piórem. Może być praca zdalna, niekoniecznie w Lublinie. Oferty proszę przesyłać na email (...)

Konsultant Infolinii Przychodzącej Mobile

Firma: Wadwicz sp. z o.o.

Gowork.pl

23-08-15

Lublin (lubelskie)

teleinformatycznych przyjaznych dla użytkownika budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem Dołącz do nas jeśli: posiadasz minimum średnie wykształcenie interesujesz się nowymi technologiami związanymi z szeroko rozumianą (...)

Magazynier

Firma: VF GHOOLS

Gowork.pl

23-08-15

Lublin (lubelskie)

naszego kontrahenta z Norwegii poszukujemy nowych pracownikow do pracy przy pakowaniu , skanowaniu , pikowaniu kosmetykow na magazynie/tasmie. Praca rozpoczyna sie od polowy wrzesnia i trwac bedzie min. do konca roku ! (mozliwosc wyjazdu takze na 2-3 miesiace) Oferujemy (...)

Fryzjerka

Firma: Agnes - Salon Fryzjerski

Gowork.pl

23-08-15

Lublin (lubelskie)

na rynku poszukuje wykwalifikowanego i samodzielnego pracownika do zakładu w Lublinie przy ulicy Ignacego Daszyńskiego. Dysponujemy dużą grupą klientów oraz fachowym sprzętem. Oferujemy dogodne warunki pracy, miłą atmosferę, oraz dobre warunki zatrudnienia (...)

Elektryk

Firma: Acenti Personalservice GmbH

Gowork.pl

23-08-15

Lublin (lubelskie)

1.Manheim   Obowiązki: montaż instalacji elektrycznych; układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych); diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń (...)

Doradca Techniczno- Handlowy

Firma: Smart MBC

Gowork.pl

23-08-15

Lublin (lubelskie)

Techniczno-Handlowy DTH/08/2015/MT Rejon pracy: woj. lubelskie  Opis stanowiska: sprzedaż i doradztwo techniczne w zakresie produktów firmy; budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami w podległym rejonie; realizacja planów (...)

MAJSTER/KIEROWNIK

Firma: DKM Budownictwo

Gowork.pl

23-08-15

Lublin (lubelskie)

zatrudni MAJSTRA/KIEROWNIKA Budowy ze znajomością j. niemieckiego. Wymagania: doświadczenie na wymienionym stanowisku. Aplikacje proszę wysyłać na adres (...)

Operator żurawia wieżowego

Firma: DKM Budownictwo

Gowork.pl

23-08-15

Lublin (lubelskie)

z uprawnieniami. Budowa w kraju i za granicą. Umowa o pracę. Pełny etat. Zgłoszenia proszę przeyłać na adres e-mail (...)

pracownik inwentaryzacji

Firma: invent sp. z o. o.

Gowork.pl

23-08-15

Lublin

inwentaryzacji za granicą Zakres obowiązków: Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych. Obsługa urządzeń do skanowania towarów. Wymagania od kandydatów: Umiejętność obsługi komputera Gotowość do pracy 5 dni w tygodniu w (...)

23-08-15

Lublin

języka francuskiego   Zakres obowiązków: Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych. Obsługa urządzeń do skanowania towarów. Pełnienie roli tłumacza podczas pobytu zespołu inwentaryzacyjnego za granicą (kontakt z personelem (...)

Kierowca CE

Firma: PHUT Trans-Plus Sp J. Robert Słomka, Dariusz Słomka

Gowork.pl

22-08-15

Lublin (lubelskie)

od 20 lat transportem w temperaturach kontrolowanych w związku z ciągłym rozwojem poszukuje kandydatów na kierowców posiadających uprawnienia do kierowania pojazdami o masie 40 DMC.   Kierowca CE Pochodzenie kandydata: region lubelski   Opis (...)

MANAGER ds. Handlu Zagranicznego

Firma: HRCube

Gowork.pl

22-08-15

Lublin (lubelskie)

klientów Współpraca oraz budowanie długoterminowych relacji zarówno z obecnymi jak i potencjalnymi klientami firmy Bieżąca analiza rynku zagranicznego pod kątem sprzedawanych towarów; Bliska współpraca z działem (...)

22-08-15

Lublin (lubelskie)

oraz budowanie długoterminowych relacji zarówno z obecnymi jak i potencjalnymi klientami firmy; Bieżąca analiza rynku zagranicznego pod kątem sprzedawanych towarów; Bliska współpraca z działem logistyki; Nadzór nad dokumentacją (...)

Dyrektor Oddziału

Firma: ABOUT YOU PL

Gowork.pl

22-08-15

Lublin (lubelskie)

stanowisko: Dyrektora Oddziału Osoba na tym stanowisku zajmować się będzie m.in.: • Nadzorem nad funkcjonowaniem oddziału, • Obsługą kluczowych Klientów, • Raportowaniem do Zarządu, • Kontrolą nad bieżącą realizacją planów, (...)

Telemarketer praca w biurze

Firma: Prospero

Gowork.pl

22-08-15

Lublin (lubelskie)

Mamy w swojej ofercie ponad 15 różnych towarzystw co pozwala nam w wielką skutecznością zaproponować najlepsze rozwiązania dla swoich klientówObecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:TelemarketerMiejsce pracy: LublinOpis stanowiska:aktywne (...)

21-08-15

Lublin (lubelskie)

sp. z o.o.  od 12 lat pisze i rozlicza wnioski Unijne. Tworzymy jeden z największych i energicznie rozwijających się zespołów, silnych merytorycznie.   Poszukujemy skutecznego sprzedawcy, który świetnie czuje się w tym, co sprzedaje. Nie (...)

Grafik

Firma: ALENTO

Gowork.pl

21-08-15

Lublin (lubelskie)

wykorzystać swoich umiejętności i pomysłów w 100% - albo wykorzystuje je, ale za marne pieniądze.Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: my w Alento nie pracujemy – my realizujemy swoje pasje. Nie siedzimy znudzeni przy komputerach (bo szef nie widzi), tylko (...)

 << 
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Lublin

Praca Lublin po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.