Praca Edukacja / Szkolenia Lublin

1 - 9 z 9 ogłoszeń

Trener

Firma: Centrum Rozwiązywania Problemów Społecznych

Gowork.pl

29-09-14

Lublin (lubelskie)

Działamy na terenie całego kraju. Naszymi klientami są instytucje państwowe i prywatne firmy. Aktualnie poszukujemy trenerów do prowadzenia cyklu szkoleń dla funkcjonariuszy Służby Więziennej pn.: "Elementy pomocy prawnej dla wychowanków (...)

Specjalista bhp

Firma: Specjalista bhp

Gowork.pl

29-09-14

Lublin (lubelskie)

się w kompleksowej obsłudze firm z zakresu BHP i Ppoż poszukuje pracownika z uprawnieniami specjalisty ds.BHP oraz Ppoż. Mile widziany kurs pedagogiczny lub chęć pogłębienia kwalifikacji. Oferujemy umowę o pracę, premie oraz niezbędne narzędzia pracy (...)

Nauczyciel bioogii - Lublin

Firma: CE Lingua

Gowork.pl

23-09-14

Lublin (lubelskie)

(minimum)• minimum 3 lata doświadczenia w szkole ponadgimnazjalnej • dynamizm i zapał do pracy• zaangażowanie, odpowiedzialność i kreatywnośćOferujemy: • pracę w dużej i stabilnej firmie• możliwość dopasowania godzin do (...)

Nauczyciel biologii

Firma: CE Lingua

Gowork.pl

22-09-14

Lublin (lubelskie)

posiadanie stopnia nauczyciela mianowanego (minimum)• minimum 3 lata doświadczenia w szkole ponadgimnazjalnej • dynamizm i zapał do pracy• zaangażowanie, odpowiedzialność i kreatywnośćOferujemy: • pracę w dużej i stabilnej firmie• (...)

03-09-14

Lublin (lubelskie)

oraz realizacja programu szkolenia Udzielanie informacji zwrotnych Wymagania: Doświadczenie w pracy na stanowisku Kosmetyczki Wykształcenie kierunkowe Doświadczenie w prowadzeniu (...)

Trener kursu: Przedłużanie rzęs

Firma: GoWork.pl

Gowork.pl

03-09-14

Lublin (lubelskie)

zlecenie lub współpracę Możliwość rozwoju zawodowego Możliwość prowadzenia innych szkoleń Możliwość wystawienia referencji Możliwość  umieszczenia notki trenerskiej na stronie (...)

Lektor języka niemieckiego

Firma: Profis Centrum Języka Niemieckiego

Gowork.pl

10-08-14

Lublin (lubelskie)

rekrutację na stanowisko: lektor języka niemieckiego Wymagania: - wykształcenie wyższe (min. licencjackie) na kierunku filologia germańska/lingwistyka stosowana - umiejętność samodzielnej organizacji pracy - komunikatywność - doświadczenie w (...)

lektor języka angielskiego

Firma: level Up

Gowork.pl

07-08-14

Lublin (lubelskie)

Obcych poszukuje lektorow języka angielskiego do prowadzenia dodatkowych zajęć  w szkolach podstawowych na terenie (...)

24-07-14

Lublin (lubelskie)

wyższe kierunkowe - filologia angielska -przygotowanie pedagogiczne -miłe widziane doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku szkolnym i wczesnoszkolnym -odpowiedzialność, cierpliwość, zaangażowanie, sumienność, pozytywne nastawienie   Ogłoszenie (...)

 << 
1
 >> 
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.