Praca Edukacja / Szkolenia Lublin

1 - 5 z 5 ogłoszeń

Doradca zawodowy

Firma: Orbe Business Sp. z o.o

Gowork.pl

30-03-15

Lublin (lubelskie)

się w prowadzeniu rekrutacji i szkoleń na terenie całego kraju.Obecnie ze względu na gwałtowny rozwój firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:Doradca zawodowyObowiązki:-Prowadzenie warsztatów doradztwa zawodowego z wykorzystaniem wiedzy (...)

Lektor: kurs języka niemieckiego

Firma: GoWork.pl

Gowork.pl

28-03-15

Lublin (lubelskie)

w skutecznej rekrutacji oraz w budowaniu ich pozytywnego wizerunku, organizuje kursy i szkolenia o różnorodnej tematyce oraz prowadzi szkoły policealne. W związku z rozwojem ogólnopolskich projektów szkoleniowych poszukujemy osób na (...)

Trener/Wykładowca - POSZUKIWANY

Firma: Lechaa Consulting Sp. z o.o

Gowork.pl

22-03-15

Lublin

pomysły na nietypowe szkolenia? Szukamy właśnie Ciebie! Firma szkoleniowa Lechaa Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie prowadząca szkolenia na terenie całego kraju poszukuje osób na stanowisko Trener/Wykładowca    Jesteśmy zainteresowani (...)

Staż w Lublinie - Specjalista ds. szkoleń

Firma: Polska Gieda Pracy Sp. z o. o.

Gowork.pl

18-02-15

Lublin (lubelskie)

na 9 miesięczny staż na stanowisko Specjalista ds. szkoleń. Oferta skierowana jest do osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP w Świdniku dla których ustalono II profil pomocy, które nie ukończyły 30 r.ż.Od kandydata wymagamy biegłej obsługi (...)

Opiekun oddziału/trener piłki nożnej

Firma: KS Akademia

Gowork.pl

15-02-15

Lublin (lubelskie)

się na różną charakterystykę rozwojową dziecka w zależności od grupy oraz przedziału wiekowego. Podczas naszych treningów stawiamy sobie różne cele i założenia szkoleniowe dla poszczególnych grup (...)

 << 
1
 >> 
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.