Praca Edukacja / Szkolenia Lublin

1 - 6 z 6 ogłoszeń

Lektor języka angielskiego

Firma: CE Lingua

Gowork.pl

24-04-15

Lublin (lubelskie)

stanowisko:  Lektor języka angielskiego   Wymagania: -Wykształcenie wyższe kierunkowe- filologia angielska -Doświadczenie w prowadzeniu zajęć z języka angielskiego   Mile widziane: -prawo jazdy kat. B   Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie (...)

14-04-15

Lublin (lubelskie)

osób na stanowisko: Trener/Szkoleniowiec kursu: Projektowanie mebli Miejsce pracy: Lublin Wymagania: wykształcenie (...)

Lektor: kurs języka niemieckiego

Firma: GoWork.pl

Gowork.pl

31-03-15

Lublin (lubelskie)

wizerunku, organizuje kursy i szkolenia o różnorodnej tematyce oraz prowadzi szkoły policealne. W związku z rozwojem ogólnopolskich projektów szkoleniowych poszukujemy osób na stanowisko: Lektor: kurs języka (...)

Trener/Wykładowca - POSZUKIWANY

Firma: Lechaa Consulting Sp. z o.o

Gowork.pl

22-03-15

Lublin

i chętnie dzielisz się wiedzą z innymi? Masz ciekawe pomysły na nietypowe szkolenia? Szukamy właśnie Ciebie! Firma szkoleniowa Lechaa Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie prowadząca szkolenia na terenie całego kraju poszukuje osób na (...)

Staż w Lublinie - Specjalista ds. szkoleń

Firma: Polska Gieda Pracy Sp. z o. o.

Gowork.pl

18-02-15

Lublin (lubelskie)

przyjmie osobę na 9 miesięczny staż na stanowisko Specjalista ds. szkoleń. Oferta skierowana jest do osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP w Świdniku dla których ustalono II profil pomocy, które nie ukończyły 30 r.ż.Od kandydata wymagamy (...)

Opiekun oddziału/trener piłki nożnej

Firma: KS Akademia

Gowork.pl

15-02-15

Lublin (lubelskie)

piłkarskich. Pracujemy nad rozwojem dzieci pomiędzy 4 a 12 rokiem życia. Tak duża rozpiętość przedziału wiekowego przekłada się na różną charakterystykę rozwojową dziecka w zależności od grupy oraz przedziału wiekowego. Podczas (...)

 << 
1
 >> 
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.