Praca Edukacja / Szkolenia Lublin

1 - 4 z 4 ogłoszeń

Specjalista ds. BHP

Firma: Adecco Poland

Gowork.pl

03-10-15

Lublin (lubelskie)

W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.   Dla (...)

Psycholog

Firma: Centrum Edukacji Lingua

Gowork.pl

01-09-15

Lublin (lubelskie)

do 18 lat - doświadczenie zawodowe w pracy z młodzieżą w Ośrodkach Kuratorskich, Zakładach Poprawczych bądź w schroniskach dla nieletnich – co najmniej 6 miesięcy   Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie (...)

Lektor j. angielskiego

Firma: CE Lingua

Gowork.pl

24-08-15

Lublin (lubelskie)

lektora języka angielskiego  do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym WYMAGANIA: bardzo dobra znajomość języka angielskiego zaangażowanie oraz  sumienność przygotowanie pedagogiczne   MILE WIDZIANE: doświadczenie w (...)

30-07-15

Lublin (lubelskie)

edukacyjnej" w Rykach. Wymagania:   - Wykształcenie wyższe II stopnia - Ukończone studia/ studia podyplomowe lub inne formy doskonalenia zawodowego/szkolenia odpowiadające zakresowi szkolenia - Ukończone szkolenia lub studia przygotowujące do (...)

 << 
1
 >> 
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.